Podstawowym kierunkiem działalności ADT S.C. jest organizacja i realizacja procesów inwestycyjnych w ramach prowadzonej działalności deweloperskiej i generalnego wykonawstwa, na rynku nieruchomości i infrastruktury.

Przygotowujemy i przeprowadzamy cały proces organizacji projektu inwestycyjnego –  od pomysłu na projekt, poprzez wdrożenie go do realizacji a po jej zakończeniu pełnej komercjalizacji lub sprzedaży projektu. Mamy liczne pozytywne doświadczenia w należytym strukturyzowaniu i pozyskiwaniu finansowania nawet dla trudnych i skomplikowanych projektów. Niejednokrotnie angażujemy się finansowo w projekt jako jego inwestor lub współinwestor.

Zakres naszej działalności obejmuje również usługę generalnego wykonawstwa; realizujemy zarówno własne projekty jak i te zlecone nam przez podmioty trzecie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów z różnych dziedzin, co pozwala nam na prowadzenie inwestycji zarówno silami podwykonawczymi jak i własnymi, działając samodzielnie lub w konsorcjach.

Oferujemy również usługi zarządzania i administrowania nieruchomościami, zarówno komercyjnymi jak i mieszkaniowymi.