logook

Inwestorem Szmaragdowego Osiedla jest ADT S.C. z siedzibą w Grudziądzu. Jest to spółka deweloperska,  córka działającej od 10 lat na ogólnopolskim rynku budowlanym Firmy Budowlano-Usługowej ADT, która jest jednocześnie Generalnym Wykonawcą nowego osiedla.

Realizując nasze inwestycje wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów budując w ciekawych lokalizacjach wygodne i zarazem funkcjonalne domy oraz mieszkania. Dbałość o każdy szczegół, indywidualne podejście do klienta, fachowość i terminowa realizacja inwestycji stanowią podstawę naszych działań i wpływają na kształtowanie naszej pozycji na rynku mieszkaniowym.

Motorem naszych działań jest zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług stąd też wybieramy wyłącznie sprawdzone technologie i materiały. Gwarancją solidnego wykonania i terminowości realizacji inwestycji są składające się z fachowców ekipy budowlane.

Rzetelność i bezpieczeństwo inwestycji to główne cele jakie sobie stawiamy dlatego też współpracujemy z pewnymi kontrahentami i dostawcami.